006 | NA VYPUŠTĚNÉM RYBNÍCE/STATEK NAVEČER
CHITTUSSI Antonín (1847 - 1891)
- dosažená cena: 260 000 CZK
dosažená cena: 260 000 CZK
7.4., 19:10 12871 260 000 CZK 7.4., 19:11 12871 260 000 CZK 7.4., 19:03 12691 250 000 CZK 7.4., 18:59 3766 240 000 CZK 7.4., 17:39 12691 230 000 CZK 5.4., 18:43 3766 220 000 CZK 3.4., 12:07 12691 210 000 CZK 2.4., 17:21 12871 200 000 CZK 1.4., 20:43 12691 190 000 CZK 26.3., 09:53 12871 180 000 CZK Olej na plátně, 26,5 x 40 cm, rámováno, datace – 1880 – 1889, signováno vpravo dole Chittusi.
Opatřeno odborným posudkem prof. PhDr. Romana Prahla, CSc.
Má vlast - Pocta české krajinomalbě, Jízdárna pražského hradu, 4. 9. – 1. 11., Praha, 2015.
Skvosty české krajinomalby, Muzeum a galerie v Prostějově, 4. 12. 2015 - 31. 1. 2016.
Má vlast - Pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, str. 216.
Roman Prahl, Chittussi, Academia, Praha, 2019, s. 236.