007 | HOLANDSKÝ RYBÁŘ
SCHWAIGER Hanuš Jan (1847 - 1912)
- dosažená cena: 52 000 CZK
dosažená cena: 52 000 CZK
3.4., 08:58 5693 52 000 CZK 7.4., 19:12 5693 52 000 CZK 2.4., 17:21 12871 50 000 CZK 1.4., 18:06 5693 49 000 CZK 1.4., 16:41 12871 48 000 CZK Olej na dřevěné desce, 24 x 19 cm, rámováno, datace – okolo 1888, značeno vpravo dole S, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012, s. 87.