008 | KRAJINA
BŘEZINA Václav (1862 - 1906)
- dosažená cena: 41 000 CZK
dosažená cena: 41 000 CZK
7.4., 19:02 17558 41 000 CZK 7.4., 19:14 17558 41 000 CZK 7.4., 19:01 2014 40 000 CZK 7.4., 19:02 2014 40 000 CZK 7.4., 19:02 17558 39 000 CZK 7.4., 15:58 17558 37 000 CZK 2.4., 17:22 12871 36 000 CZK 2.4., 09:43 12050 35 000 CZK Olej na dřevěné desce, 20,5 x 30,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole V. Březina.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna pražského hradu, 4. 9. - 1. 11., Praha, 2015.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011. s. 40.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, SVU Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 247.