009 | PŘEDNÍ HRADIŠTĚ V ZIMĚ
KAVÁN František (1866 - 1941)
- dosažená cena: 32 000 CZK
dosažená cena: 32 000 CZK
7.4., 19:16 12871 32 000 CZK 1.4., 15:31 6812 31 000 CZK 1.4., 14:54 12871 30 000 CZK 31.3., 16:05 16129 29 000 CZK 26.3., 09:53 12871 28 000 CZK Olej na lepence, 25 x 36 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo 1906, signováno vlevo dole Kaván.
František Kaván (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes, Praha, 2018, číslo soupisu 835 na s. 473.