011 | PLANÁ NAD LUŽNICÍ
HOFBAUER Arnošt (1869 - 1944)
- dosažená cena: 140 000 CZK
dosažená cena: 140 000 CZK
2.4., 09:43 12050 140 000 CZK 2.4., 17:23 12871 140 000 CZK 7.4., 19:20 12050 140 000 CZK 2.4., 09:09 12871 120 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 51,5 x 62 cm, rámováno, datace 1931, signováno vlevo dole A. Hofbauer, zezadu opatřeno výstavném razítkem Mánes.
Arnošt Hofbauer, Výstavní síň Mánes 1935; č. kat.12.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, Praha, 2011.
Arnošt Hofbauer (1869 - 1944)/ Obrazy, kresby, plakáty, grafiky, Galerie Diamant, S. V. U. Mánes, 31. 10. 2013 do 29. 11. 2013.
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, Praha, 2011, str. 60.