014 | HLADINA RYBNÍKA / PARTIE OD VLTAVY
HOLUB Josef (1870 – 1957)
- dosažená cena: 82 000 CZK
dosažená cena: 82 000 CZK
7.4., 19:26 16129 82 000 CZK 7.4., 19:28 16129 82 000 CZK 30.3., 13:47 19627 80 000 CZK 7.4., 19:25 16129 80 000 CZK 7.4., 19:00 19627 78 000 CZK 7.4., 19:00 5693 76 000 CZK 3.4., 08:56 19627 74 000 CZK 3.4., 08:56 5693 72 000 CZK 2.4., 09:44 19627 70 000 CZK 2.4., 09:44 12050 68 000 CZK 2.4., 09:15 19627 66 000 CZK 2.4., 09:15 12871 64 000 CZK 1.4., 15:23 19627 62 000 CZK 1.4., 15:23 6809 60 000 CZK 1.4., 15:22 19627 58 000 CZK 1.4., 15:22 6809 56 000 CZK 1.4., 15:22 19627 54 000 CZK 1.4., 15:22 6809 52 000 CZK 1.4., 15:22 19627 50 000 CZK 1.4., 15:22 6809 49 000 CZK 1.4., 15:22 19627 48 000 CZK 1.4., 15:22 6809 47 000 CZK 1.4., 15:22 19627 46 000 CZK 1.4., 15:22 6809 45 000 CZK 1.4., 15:22 19627 44 000 CZK 1.4., 15:22 6809 43 000 CZK 1.4., 15:22 19627 42 000 CZK 1.4., 15:22 6809 41 000 CZK 1.4., 15:22 19627 40 000 CZK 1.4., 15:22 6809 39 000 CZK 1.4., 15:22 19627 38 000 CZK 1.4., 15:22 6809 37 000 CZK 1.4., 15:12 19627 36 000 CZK 1.4., 15:12 3713 35 000 CZK 1.4., 15:06 19627 34 000 CZK 1.4., 15:06 3713 33 000 CZK 1.4., 14:54 19627 32 000 CZK 1.4., 14:54 12871 31 000 CZK 31.3., 16:05 19627 30 000 CZK 31.3., 16:05 16129 29 000 CZK 29.3., 13:29 12871 27 000 CZK 25.3., 12:52 16129 26 000 CZK 25.3., 11:53 10671 25 000 CZK Olej na plátně, 62 x 66 cm, rámováno, datace 1926, signováno vpravo dole J. Holub 1926, zezadu na slepém rámu napsáno: 61., zezadu na rámu přípis s určením.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s.