015 | LETNÍ DEN
BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)
- dosažená cena: 36 000 CZK
dosažená cena: 36 000 CZK
7.4., 19:28 6809 36 000 CZK 7.4., 19:34 6809 36 000 CZK 7.4., 19:27 12871 35 000 CZK 7.4., 19:28 6809 35 000 CZK 7.4., 19:27 12871 34 000 CZK 7.4., 19:27 6809 33 000 CZK 7.4., 19:25 6809 31 000 CZK 7.4., 19:23 12871 30 000 CZK 7.4., 19:24 6809 30 000 CZK 7.4., 19:24 12871 29 000 CZK 7.4., 19:24 6809 28 000 CZK 7.4., 19:24 12871 27 000 CZK 7.4., 19:24 6809 26 000 CZK 7.4., 19:24 12871 25 000 CZK 7.4., 19:24 6809 24 000 CZK 7.4., 18:54 6809 22 000 CZK 7.4., 18:07 10798 21 000 CZK 7.4., 18:06 6809 20 000 CZK 7.4., 13:34 2603 19 000 CZK 7.4., 11:20 6809 18 000 CZK 7.4., 11:01 2603 17 000 CZK 5.4., 13:11 6809 16 000 CZK 2.4., 09:44 12050 15 000 CZK 2.4., 09:16 12871 14 000 CZK 1.4., 15:24 6809 13 000 CZK 1.4., 15:08 10729 12 000 CZK Olej na lepence, 25 x 49,5 cm, rámováno, datace 1912, signováno vpravo dole O Bubeníček 912.