018 | SLOVÁCKÉ DĚTI
HUDEČEK Antonín (1872 - 1941)
- dosažená cena: 210 000 CZK
dosažená cena: 210 000 CZK
7.4., 19:14 5693 210 000 CZK 7.4., 19:34 5693 210 000 CZK 1.4., 16:43 12871 200 000 CZK 1.4., 18:06 12871 200 000 CZK 1.4., 18:06 5693 190 000 CZK Olej na plátně, 44 x 57,5 cm, rámováno, datace 1891, signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Opatřeno odborným posudkem PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.
Matějček Antonín, Antonín Hudeček, Melantrich Praha 1947, str. 20, obr. č. VIII.