019 | KRAJINA S KOČOVNÍKY
PANUŠKA Jaroslav (1872 - 1958)
- dosažená cena: 50 000 CZK
dosažená cena: 50 000 CZK
7.4., 19:47 3766 50 000 CZK 7.4., 19:49 3766 50 000 CZK 7.4., 19:46 19358 49 000 CZK 7.4., 19:45 3766 48 000 CZK 7.4., 19:44 19358 47 000 CZK 7.4., 19:43 3766 46 000 CZK 7.4., 19:42 19358 45 000 CZK 7.4., 19:40 3766 44 000 CZK 7.4., 19:39 19358 43 000 CZK 7.4., 19:39 3766 42 000 CZK 7.4., 19:38 19358 41 000 CZK 7.4., 19:36 3766 40 000 CZK 7.4., 19:36 19358 39 000 CZK 7.4., 19:34 3766 38 000 CZK 7.4., 19:25 12691 37 000 CZK 7.4., 19:16 3766 36 000 CZK 7.4., 18:26 12691 35 000 CZK 7.4., 17:24 3766 34 000 CZK 7.4., 11:02 2603 33 000 CZK 30.3., 13:45 14122 32 000 CZK 3.4., 12:08 14122 32 000 CZK 3.4., 12:08 12691 31 000 CZK 2.4., 17:25 14122 30 000 CZK 2.4., 17:25 12871 29 000 CZK 1.4., 20:43 14122 28 000 CZK 1.4., 20:43 12691 27 000 CZK 1.4., 14:55 14122 26 000 CZK 1.4., 14:55 12871 25 000 CZK 30.3., 13:41 14122 24 000 CZK 26.3., 09:54 12871 23 000 CZK 25.3., 11:54 10671 22 000 CZK Olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, signováno vlevo dole PANUŠKA -.