021 | KRAJINA S BŘÍZAMI
KALVODA Alois (1875 - 1934)
- dosažená cena: 82 000 CZK
dosažená cena: 82 000 CZK
3.4., 12:08 12050 82 000 CZK 7.4., 19:40 12050 82 000 CZK 3.4., 12:08 12691 80 000 CZK 1.4., 20:44 12691 76 000 CZK Olej na plátně, 64 x 83 cm, rámováno, signováno vlevo dole AL. KALVODA, zezadu na plátně opatřeno štítkem Jednoty umělců výtvarných spolu s razítkem.