022 | NOTRE DAME V DEŠTI
ŠIMON Tavík František (1877 - 1942)
- dosažená cena: 16 000 CZK
dosažená cena: 16 000 CZK
7.4., 13:31 5595 16 000 CZK 7.4., 19:42 5595 16 000 CZK 25.3., 17:49 10529 15 000 CZK Barevný lept na papíře, 31,4 x 39,8 cm, volný list, datace 1929, signováno vpravo dole T. F. Šimon, vlevo dole značeno autorskou značkou, list č. 69/200.
A. Novák: Kronika Grafického díla T.F. Šimona, Hollar, 1937, č. 504.