031 | WIENER BÜRGER – TORTE
JUSTITZ Alfréd (1879 - 1934)
- dosažená cena: 5 500 CZK
dosažená cena: 5 500 CZK
7.4., 19:57 10305 5 500 CZK 7.4., 20:01 10305 5 500 CZK 7.4., 19:52 5693 5 000 CZK 7.4., 19:52 10305 4 800 CZK 7.4., 19:51 5693 4 600 CZK 7.4., 19:51 10305 4 400 CZK 7.4., 19:44 5693 4 200 CZK 7.4., 19:43 10305 4 000 CZK 7.4., 19:37 5693 3 800 CZK 7.4., 19:36 10305 3 600 CZK 7.4., 19:36 5693 3 400 CZK 7.4., 19:22 10305 3 200 CZK 2.4., 17:27 12871 3 000 CZK 7.4., 19:22 10305 3 000 CZK 7.4., 17:00 12871 2 800 CZK 7.4., 17:00 10305 2 600 CZK 3.4., 08:59 12871 2 400 CZK 3.4., 08:59 5693 2 200 CZK 1.4., 20:01 10305 1 800 CZK 1.4., 18:08 5693 1 600 CZK 1.4., 15:15 13551 1 400 CZK 25.3., 19:03 10305 1 200 CZK 25.3., 11:56 10671 1 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 22 x 30 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole A Justitz.