032 | RŮŽOVÝ DOMEK
JUSTITZ Alfréd (1879 - 1934)
- dosažená cena: 200 000 CZK
dosažená cena: 200 000 CZK
30.3., 13:48 19627 200 000 CZK 1.4., 18:08 19627 200 000 CZK 7.4., 20:02 19627 200 000 CZK 1.4., 18:08 5693 190 000 CZK 1.4., 16:45 19627 180 000 CZK 1.4., 16:45 12871 170 000 CZK 1.4., 14:56 19627 160 000 CZK 1.4., 14:56 12871 150 000 CZK Olej na plátně, 46 x 55,5 cm, rámováno, datace 1928, signováno vpravo dole A. Justitz 28, zezadu opatřeno razítkem vystaveno v Mánesu a dalšími ryzítky.
Provenience:
Sbírka Dr. Bohuslava Brouka, Praha, č. kat. 79.
Sbírka JUDr. Jaroslava Borovičky, Praha, č. 59.
Sbírka Michala Mareše.