037 | ALPSKÁ KRAJINA
NIEMANN Gottfried (1882 - 1950)
- zpět
Olej na plátně, 75,5 x 100 cm, rámováno v eckovském rámu, datace 1922, signováno vlevo dole GNiemann 1922.