038 | VESNICKÁ CESTA
VEJRYCH Rudolf (1882 - 1939)
- dosažená cena: 800 CZK
dosažená cena: 800 CZK
7.4., 20:15 4966 800 CZK 1.4., 20:02 10305 700 CZK 1.4., 15:09 10729 600 CZK 25.3., 19:08 10305 500 CZK Olej na lepence, 33,5 x 39 cm, rámováno, signováno vpravo dole Rud. Vejrych.