039 | HRADČANY
STRETTI - Zamponi Jaromír (1882 - 1959)
- dosažená cena: 2 200 CZK
dosažená cena: 2 200 CZK
7.4., 20:16 5504 2 200 CZK 7.4., 20:19 5504 2 200 CZK 7.4., 20:16 1855 2 000 CZK 7.4., 20:11 5504 1 800 CZK 7.4., 20:11 1855 1 600 CZK 7.4., 20:11 5504 1 400 CZK 7.4., 20:11 1855 1 200 CZK 7.4., 20:10 5504 1 000 CZK 7.4., 20:10 1855 900 CZK 7.4., 20:10 5504 800 CZK 7.4., 20:00 1855 700 CZK 7.4., 19:59 13551 600 CZK 7.4., 18:56 1855 500 CZK 1.4., 15:16 13551 400 CZK 1.4., 15:09 10729 300 CZK 25.3., 23:37 11200 200 CZK 25.3., 19:09 10305 100 CZK Barevný lept na papíře, 325 x 315 mm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Stretti – Zamponi.