040 | PŘÍBOJ
OBROVSKÝ Jakub (1882 - 1849)
- dosažená cena: 42 000 CZK
dosažená cena: 42 000 CZK
2.4., 09:21 19627 42 000 CZK 7.4., 20:18 19627 42 000 CZK 2.4., 09:21 12871 41 000 CZK Olej na plátně, 59 x 85 cm, rámováno, datace - okolo 1910, signováno vpravo dole J. Obrovský.