042 | HRAD FRÝDŠTEJN V ZASNĚŽENÉ KRAJINĚ
NEJEDLÝ Otakar (1883 - 1957)
- dosažená cena: 44 000 CZK
dosažená cena: 44 000 CZK
1.4., 15:40 6809 44 000 CZK 7.4., 20:22 6809 44 000 CZK Olej na sololitové desce, 35 x 50 cm, rámováno, datace - 20. - 30. léta 20. století, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý.