043 | SILNICE K BARRANDOVU
NEJEDLÝ Otakar (1883 - 1957)
- dosažená cena: 180 000 CZK
dosažená cena: 180 000 CZK
7.4., 19:58 19627 180 000 CZK 7.4., 20:24 19627 180 000 CZK 7.4., 19:58 12691 170 000 CZK 7.4., 19:48 19627 160 000 CZK 7.4., 19:48 12871 150 000 CZK 7.4., 19:37 19627 140 000 CZK 7.4., 19:37 12871 130 000 CZK 2.4., 09:22 19627 120 000 CZK 2.4., 09:22 12871 110 000 CZK 1.4., 14:57 19627 82 000 CZK 1.4., 14:57 12871 80 000 CZK 29.3., 13:23 12871 70 000 CZK Olej na plátně, 75 x 130 cm, rámováno, datace 1930, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý.