044 | RODINA
KRÁL Jaroslav (1883 - 1942)
- dosažená cena: 450 000 CZK
dosažená cena: 450 000 CZK
2.4., 09:46 12050 450 000 CZK 7.4., 20:26 12050 450 000 CZK Olej na plátně, 92,5 x 65,5 cm, rámováno, datace 1940, signováno vpravo dole Jar. Král 1940.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. M. Macharáčkové a M. Hamsíka.
Macharáčková Marcela, Jaroslav Král, č. 531.