045 | MYSLIVEC
MAŘÁK Julius Edvard (1884 - 1921)
- dosažená cena: 160 000 CZK
dosažená cena: 160 000 CZK
1.4., 18:09 5693 160 000 CZK 7.4., 20:28 5693 160 000 CZK 1.4., 17:01 12871 150 000 CZK Olej na kartonu, 30 x 32,5 cm, rámováno, datace – okolo 1880, zezadu opatřeno přípisem Julius Mařák a německý nápis tužkou.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012.
8. ročník Smetanovy výtvarné Litomyšle 2012, Julius Mařák na zámku v Litomyšli, 15. 6. - 8. 7., 2012.
Klasikové 19. století, S.V.U. Mánes, Praha, 2012, s. 46.