046 | ZÁTIŠÍ S KYTICÍ
RABAS Václav (1885 - 1954)
- dosažená cena: 45 000 CZK
dosažená cena: 45 000 CZK
1.4., 20:45 12691 45 000 CZK 7.4., 20:30 12691 45 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na lepence, 33 x 43 cm, rámováno, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem národního umělce Václava Rabase.