047 | U SUKAČE (SUKAŘKA)
KREMLIČKA Rudolf (1886 - 1932)
- dosažená cena: 450 000 CZK
dosažená cena: 450 000 CZK
1.4., 16:46 12871 450 000 CZK 7.4., 20:32 12871 450 000 CZK Olej na dřevěné desce, 32 x 40 cm, rámováno, signováno vlevo dole Kremlička.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jaromíra Zeminy.
Rubešova Galerie
S.V.U. Mánes, Metamorphoses, 2013.
Zlatá Praha 1918, r. 35, č. 35, s. 412.