049 | HORSKÁ CHALUPA
BURKA Antonín (1886 - 1947)
- dosažená cena: 1 200 CZK
dosažená cena: 1 200 CZK
7.4., 20:21 11200 1 200 CZK 7.4., 20:36 11200 1 200 CZK 7.4., 20:12 12871 1 000 CZK 7.4., 20:20 12871 1 000 CZK 7.4., 20:20 11200 900 CZK 7.4., 20:20 12871 800 CZK 7.4., 20:20 11200 700 CZK 7.4., 20:12 12871 600 CZK 7.4., 20:12 10945 500 CZK 7.4., 20:12 12871 400 CZK 7.4., 20:12 10945 300 CZK 25.3., 23:38 11200 100 CZK Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 26 x 35,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Burka.