050 | TŘI DÍVKY
NOWAK Willi (1886 - 1977)
- dosažená cena: 10 000 CZK
dosažená cena: 10 000 CZK
7.4., 11:21 6809 10 000 CZK 7.4., 20:38 6809 10 000 CZK 6.4., 19:13 16142 9 500 CZK 5.4., 13:12 6809 9 000 CZK 5.4., 12:12 2022 8 500 CZK 1.4., 15:29 6809 8 000 CZK Akvarel na papíře, 43 x 53 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Willi Nowak.