051 | KRAJINA U CAVALIERE
KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)
- dosažená cena: 150 000 CZK
dosažená cena: 150 000 CZK
30.3., 13:53 19627 150 000 CZK 7.4., 20:29 19627 150 000 CZK 7.4., 20:40 19627 150 000 CZK 7.4., 20:29 12871 140 000 CZK 7.4., 20:07 19627 130 000 CZK 7.4., 20:07 12871 120 000 CZK 2.4., 09:52 19627 110 000 CZK 2.4., 09:52 12871 100 000 CZK 2.4., 09:26 19627 92 000 CZK 2.4., 09:26 12871 90 000 CZK 1.4., 20:45 19627 66 000 CZK 1.4., 20:45 12691 64 000 CZK 26.3., 09:57 12871 60 000 CZK Olej na plátně, 62 x 95 cm, rámováno, datace 1930, signováno Old. Koníček 1930, zezadu na slepém rámu opatřeno přípisem s určením, zezadu na plátně Č.K. 1940.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2014.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, 4.9 - 1.11., Praha, 2015
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2014, s. 151.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 551.