052 | U OKNA
BLAŽÍČEK Oldřich (1887 - 1953)
- dosažená cena: 280 000 CZK
dosažená cena: 280 000 CZK
1.4., 18:10 5693 280 000 CZK 7.4., 20:42 5693 280 000 CZK Olej na kartonu, 69,5 x 59 cm, rámováno, datace 1913, signováno vpravo dole O. Blažíček 1913,
zezadu opatřeno štítkem s č. 78,
Naděžda Blažíčková-Horová, Eliška Havlová, Oldřich Blažíček (1887 - 1953): Soupis díla, Praha, 2019, s. 54, č. 99,