053 | ČTENÁŘKY
BÍLEK Alois (1887 - 1961)
- dosažená cena: 9 500 CZK
dosažená cena: 9 500 CZK
7.4., 20:37 12691 9 500 CZK 7.4., 20:44 12691 9 500 CZK 7.4., 20:31 12871 9 000 CZK 1.4., 20:45 12691 8 500 CZK 1.4., 15:10 10729 8 000 CZK Olej na lepence, 47 x 64 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře A Bílek, zezadu značeno číslem 6.