058 | SKUPINA BĚŽCŮ
PLAČEK Jan Bedřich (1890 - 1980)
- dosažená cena: 9 000 CZK
dosažená cena: 9 000 CZK
7.4., 20:42 5693 9 000 CZK 7.4., 20:54 5693 9 000 CZK 7.4., 20:39 12871 8 500 CZK 1.4., 18:10 5693 8 000 CZK Olej na lepence, 53,5 x 75 cm, rámováno, signováno vpravo dole Plaček, zezadu na blindrámu opatřeno autorským štítkem, zezadu na lepence opatřeno číslem 13-3590.