059 | NA VSI
NEMÉTH Gyorgy (1890 - 1962)
- dosažená cena: 2 200 CZK
dosažená cena: 2 200 CZK
7.4., 20:50 12691 2 200 CZK 7.4., 20:56 12691 2 200 CZK 7.4., 20:13 12871 2 000 CZK 7.4., 20:16 12871 2 000 CZK 7.4., 20:16 3263 1 800 CZK 7.4., 20:05 10945 1 400 CZK 7.4., 12:34 3263 1 200 CZK 7.4., 19:27 10945 1 200 CZK 7.4., 18:28 3263 1 000 CZK 7.4., 12:33 3263 900 CZK 7.4., 18:28 12691 900 CZK 1.4., 20:46 12691 700 CZK 1.4., 15:15 10729 600 CZK 25.3., 11:58 10671 500 CZK Olej na lepence, 25,5 x 35 cm, rámováno, signováno vpravo dole GEORG NÉMETH.