061 | MOTIV Z PŘÍCHOVIC
GRUS Jaroslav (1891 - 1983)
- dosažená cena: 16 000 CZK
dosažená cena: 16 000 CZK
1.4., 20:46 12691 16 000 CZK 7.4., 21:00 12691 16 000 CZK Kombinovaná technika na lepence, 31 x 41 cm, rámováno, pod sklem, datace 1967, signováno vpravo dole J. Grus, zezadu autorský přípis s určením.