066 | ZE STROMOVKY
HOLAN Karel (1893 - 1953)
- dosažená cena: 40 000 CZK
dosažená cena: 40 000 CZK
8.4., 19:01 2743 40 000 CZK 8.4., 19:03 2743 40 000 CZK 8.4., 19:00 12871 39 000 CZK 8.4., 18:59 2743 38 000 CZK Olej na plátně, 40 x 40 cm, rámováno, datace 1934. signováno vpravo dole K. Holan 34.