070 | ZÁVORY U LESA
HOLÝ Miloslav (1897 - 1974)
- dosažená cena: 42 000 CZK
dosažená cena: 42 000 CZK
1.4., 20:47 12691 42 000 CZK 8.4., 19:08 12691 42 000 CZK Olej na plátně, 40,5 x 50,5 cm, rámováno, datace 1950, signováno vpravo dole M. Holý 50, zezadu na slepém rámu opatřeno autorským štítkem s určením, na plátně napsané kat. č. 1976.
Posoudil a pravost potvrdil vnuk M. Holého Ak. mal. Petr Berger.