071 | ODPOČINEK U RYBNÍKA
MORAVEC Alois (1899 - 1987)
- dosažená cena: 700 CZK
dosažená cena: 700 CZK
8.4., 18:37 11200 700 CZK 8.4., 19:10 11200 700 CZK 8.4., 07:08 12378 600 CZK 25.3., 23:20 11200 500 CZK Kombinovaná technika na papíře, 39 x 56 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1921, signováno vpravo dole A Moravec 1921.