029 | DĚDINA Z OKOLÍ BRATISLAVY
MALLÝ Gustav (1879 - 1952)
- dosažená cena: 300 000 CZK
dosažená cena: 300 000 CZK
7.4., 19:55 4926 300 000 CZK 7.4., 19:58 4926 300 000 CZK 7.4., 19:54 4926 290 000 CZK 7.4., 19:50 12871 280 000 CZK 7.4., 19:50 4926 270 000 CZK 7.4., 19:46 4926 250 000 CZK 7.4., 19:46 12871 240 000 CZK 7.4., 19:45 4926 230 000 CZK 7.4., 19:41 12871 220 000 CZK 7.4., 19:40 4926 210 000 CZK 7.4., 19:34 12871 200 000 CZK 7.4., 09:14 4926 190 000 CZK 1.4., 16:44 12871 180 000 CZK Olej na plátně, 81 x 61,5 cm, rámováno, datace – 1910 – 1914, signováno vpravo dole G. Mally, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem s číslem 54.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jána Abelovského, Csc.