072 | MINARET
STELZER Viktor (1899)
- dosažená cena: 800 CZK
dosažená cena: 800 CZK
8.4., 19:12 2659 800 CZK 8.4., 19:15 2659 800 CZK 8.4., 19:10 10729 700 CZK 8.4., 19:09 2659 600 CZK 1.4., 15:17 10729 500 CZK Olej na plátně, 32 x 24,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Stelzer.