137 | VRATKOV
VALTER Karel (1909 – 2006)
- dosažená cena: 31 000 CZK
dosažená cena: 31 000 CZK
21.3., 20:01 11717 31 000 CZK 21.3., 20:08 11717 31 000 CZK 21.3., 18:10 3213 30 000 CZK 21.3., 20:00 14070 30 000 CZK 21.3., 20:00 3213 28 000 CZK 21.3., 20:00 14070 27 000 CZK 21.3., 19:43 3213 26 000 CZK 21.3., 19:43 14070 25 000 CZK 20.3., 20:26 11717 23 000 CZK 20.3., 19:54 14070 22 000 CZK 20.3., 12:17 11717 21 000 CZK 15.3., 11:31 14070 20 000 CZK Tempera na papíře fixovaném na sololitu, 43 x 56,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1969, signováno vpravo dole VALTER KAREL 69.
Má vlast Pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, 4. 9. – 1.11. 2015.
Má vlast Pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 653.