140 | NA LÁVCE
PROCHÁZKA Josef (1909 – 1984)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
21.3., 20:08 24361 15 000 CZK 21.3., 20:14 24361 15 000 CZK 21.3., 18:08 3096 14 000 CZK 21.3., 20:06 24361 14 000 CZK 21.3., 20:05 3096 13 000 CZK 21.3., 20:05 24361 12 000 CZK 20.3., 19:55 14070 10 000 CZK Olej na kartonu, 24 x 35 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Procházka.