165 | POCTA PRO RADKA KRATINU
JANOUŠKOVÁ Věra (1922 – 2010)
- dosažená cena: 2 200 CZK
dosažená cena: 2 200 CZK
19.3., 18:39 14070 2 200 CZK 21.3., 21:04 14070 2 200 CZK 4.3., 10:02 19867 2 000 CZK Litografie na papíře, 41,7 x 29,4 cm, volný list, datace 2001, signováno vpravo dole Věra Janoušková 2001, list č. 4/50.