The item is auctioned to another bidder.
Olej na plátně, 60,5 x 73 cm, rámováno, datace – 30. léta 20. století, signováno vlevo dole T. F. Šimon.Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.