182 | AKT ŽENY
HOFMAN Vlastimil (1881 – 1970)
- starting price: 18 000 CZK
- hammer price: 50 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na překližce, 34 x 26,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Vlastimil Hofman.