113 | PRAHA ZE STRAHOVA
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- vyvolávací cena: 6 000 CZK
- dosažená cena: 8 000 CZK
Olej na plátně, 50 x 115 cm, rámováno, datace 1954, signováno vpravo dole FAMÍRA 54.