075 | PAŘÍŽSKÉ HLAVY

    JANOUŠKOVÁ Věra (1922 - 2010)

    Koláž a kombinovaná technika na papíře, 46,5 x 48 cm, rámováno, datace 1993, signováno zezadu V. Janoušková.