041 | BOETINGER Hugo:
VÁNEK/LEŽÍCÍ ŽENYOlej na plátně, 100 x 131 cm, rámováno, datace 1929, signováno vlevo dole Hugo Boetinger1929.
Ivana Jonáková, Kronikář nových časů, Malíř a kreslíř Hugo Boettinger (1880 - 1934), katalog výstavy, s. 43.dosažená cena: 88 000 CZK