148 | CHATRNÝ Dalibor:
BEZ NÁZVUMonotyp na papíře, 47 x 30 cm, rámováno, pod sklem, signováno dole uprostřed D. Chatrný 67.
dosažená cena: 5 500 CZK
146 | CHATRNÝ Dalibor:
BEZ NÁZVUMonotyp na papíře, 47 x 30 cm, rámováno, pod sklem, signováno dole uprostřed D. Chatrný 65.
dosažená cena: 7 500 CZK
147 | CHATRNÝ Dalibor:
BEZ NÁZVUMonotyp na papíře, 47 x 30 cm, rámováno, pod sklem, signováno dole uprostřed D. Chatrný 66.
dosažená cena: 2 800 CZK