047 | FILLA Emil:
ZÁTIŠÍ S PODNOSEM, OVOCEM A SKLENÍCÍLept na papíře, 28,5 x 50 cm, rámováno, datace 1931, signováno vpravo dole Emil Filla, list č. 1/30.
Čestmír Berka, Emil Filla, Grafické dílo, Praha, 1968, rok 1931, s. 262, č. grafického díla 33.
Reprodukováno:
Čestmír Berka, Emil Filla, Grafické dílo, Praha, 1968, rok 1931, s. 133.
dosažená cena: 28 000 CZK
048 | FILLA Emil:
BOJE A ZÁPASYPatinovaný bronz, 20 cm, 1938, značeno Emil Filla 38.
Pozdější odlitek.