076 | GRUS Jaroslav:
CESTA NA POBŘEŽÍOlej na překližce, 49 x 65,5 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole J. Grus.
dosažená cena: 26 000 CZK
075 | GRUS Jaroslav:
CESTA V ZIMĚKombinovaná technika na papíře, 60 x 86 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Grus, zezadu na desce štítek s dedikací.
dosažená cena: 15 000 CZK