131 | HLOŽNÍK Vincent:
BIELA KAPLNKABarevný dřevoryt na papíře, 38 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole V. Hložník 59, list č. 10/25, dole uprostřed opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 6 500 CZK
Barevný dřevoryt na papíře, 38 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole V. Hložník 59, list č. 10/25, dole uprostřed opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 6 500 CZK