079 | HOSPERGER Emanuel:
ROZBOUŘENÉ MOŘEOlej na plátně, 45,5 x 135 cm, rámováno, signováno vlevo dole B. Em. Hosperger.
dosažená cena: 32 000 CZK
Olej na plátně, 45,5 x 135 cm, rámováno, signováno vlevo dole B. Em. Hosperger.
dosažená cena: 32 000 CZK