175 | HUSÁRIKOVÁ Jindra:
TŘI GRÁCIEOlej na plátně, 85 x 110 cm, rámováno, datace 2000, signováno vpravo dole HUSÁRIKOVÁ, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 35 000 CZK
Olej na plátně, 85 x 110 cm, rámováno, datace 2000, signováno vpravo dole HUSÁRIKOVÁ, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 35 000 CZK